מיטות מתכווננות – המלצות לקנייה

מאמר זה הוא מדריך שימושי עבור אנשים הקונים לראשונה מיטה מתכווננת. מדריך זה יסביר תכונות אופציונליות ביותר, כך תדע אילו הן החיוניות ביותר.
מיטות מתכווננות מעוצבות במיוחד עבור הנוחות אשר מיטות רגילות לא יכולות לספק באופן מלא, למשל להתאים לקימורי הגוף.  משמעות הדבר היא תמיכה משופרת יותר לגוף מפני שהן מאפשרות לך לישון בתנוחת הגוף הטבעית שלך. באמצעות בקרת חשמל, מיטות מתכווננות יכולות לשנות  עמדות שונות. מיטות שטוחות הן בעיקר לשינה, בעוד המתכווננת מאפשרת לך לשבת, לקרוא ספרים או לראות טלוויזיה עם שום דבר מלבד נוחות מדהימה.

כאשר קונים מיטות מתכווננות, מומלץ לשקול בעיקר את הבסיס.  הבסיס הזה מספק את כל העמדות ואת ההתאמות. כמה בסיסים הם יקרים מאוד ויכולים לתת לך בסיס טוב עם מנוע. בסיסים אלו עשויים לשני סוגים. הסוג הראשון הוא סטנדרטי שנועד בדרך כלל לאנשים בעלי מצבים בריאותיים טובים.  הסוג השני הוא חזק ועמיד, שמעוצב במיוחד כדי להתאים לאנשים עם בעיות בריאות. סוג זה עם הפסים בצדדים נועד לעזור לאנשים להרים את עצמם מהמיטה.

מאחר והבסיס נותן את כל התמיכה ואת ההתאמות, מומלץ לבדוק את התכונות הבאות לפני שאתה קונה מיטה מתכווננת לצורך מותרות או בריאות:

מבנה – החלט אם ברצונך מבנה חזק ועמיד, או שאתה מוכן להתפשר על סוג תיבת הקפיצים.
מנועים – על המנועים לפעול בצורה חלקה, כדאי לבדוק אם הם מבודדים עם גלגלי גומי.
נטייה – למיטה מתכווננת אידיאלית יש נטייה של 50% הן בראש והן ברגליים.  ודא כי המיטה יכולה לאפשר לך לשנות זאת לפי ההעדפה שלך.
גובה – להקדיש זמן כדי לראות את גובה המיטה המתכווננת. בדרך זו, יוכלו להשתמש במיטה מבוגרים וילדים כאחד.
שלט-  ניתן לבחור בין שלט ידני או חשמלי. אם ברצונך להוסיף תכונות כמו עיסוי, אתה חייב להסתכל אם הכפתורים לכך מותקנים כראוי ובמצב עבודה טוב.
כדאי גם לחפש מיטה שמורכבת בקלות כך שלא צריך לקרוא למכונאי בכל פעם שאתה רוצה לפרק אותה.

הבנה במיטות מתכווננות לפני הקנייה תעזור ליעל את הזמן, הכסף והמאמץ שלך. כך תדע מה אתה רוצה למצוא במיטה המתכווננת שאידיאלי באמת לצרכיך.

פוסט זה פורסם בקטגוריה מיטות, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.